آموزش خصوصی آرایشگری مردانه

آموزش خصوصی آرایشگری مردانه
آنچه اینجا می خوانید:

آکادمی آموزشی حامد جوان از بهترین و باکیفیت ترین آکادمی های آموزش خصوصی آرایشگری مردانه است. انواع دوره ها از سطح مقدماتی تا پیشرفته شامل دوره آموزش گریم مردانه، دوره آموزش رنگ مو، دوره آموزش آرایشگری مردانه و … آموزش داده می شود. بهره گیری از اساتید مجرب، استفاده از آموزش عملی در کنار آموزش نظری و مبانی، استفاده از تمامی تجهیزات لازم جهت آرایشگری، ارائه مدرک معتبر و … از جمله مزایای آکادمی تخصصی آرایشگری حامد جوان است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش خصوصی آرایشگری مردانه تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

دوره آموزش آرایشگری مردانه

آموزش آرایشگری حرفه ای مردانه حامد جوان یکی از بهترین و باکیفیت ترین آموزشگاه های آرایشگری مردانه است، متقاضیان آموزش آرایشگری می توانند از این آکادمی به عنوان پلی جهت ورود به بازار کار و کسب درآمد استفاده نمایند. دوره های این آموزشگاه آرایشگری مردانه به صورت عمومی و یا به صورت خصوصی برگزار می گردد. سرفصل های ارائه شده دوره های عمومی و خصوصی یکسان است، اما افرادی که آموزش خصوصی آرایشگری مردانه را میگذرانند، زمان بیشتری جهت آموزش عملی همراه با آموزش نظری خواهند داشت و از این جهت شاید هنرجویان این دوره ها اعتماد به نفس بالاتری جهت ورود به بازار کار را داشته باشند. برخی از دوره های برگزار شده آکادمی آموزش حامد جوان شامل موارد زیر است:

نمونه‌ای از دوره های آکادمی حامد جوان 👇

دوره آموزش آرایشگری مردانه

گذراندن دوره آموزش آرایشگری مردانه در آکادمی آموزشی معتبر برای علاقمندان به هنر آرایشگری و یا برای متقاضیان شغل آرایشگری اهمیت زیادی دارد

دوره آموزش رنگ مو

در اين دوره آموزش رنگ مو ، آموزش ميبينيد كه چطور انواع موها را ( تار نازک، تار ضخيم، تيره و روشن ) ابتدا آناليز كرده و از صفر تا صد، يک فول دكلره كامل با رنگساژهاي يخی

آموزش گریم مردانه

كمتر آرايشگری ميتوان ديد كه در همه ی لاين های آرايشگری موفق باشد در حاليكه تخصص در هر لاين، ميتواند درامد بالاتری برای شما به ارمغان آورد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و نحوه ثب نام در دوره با ما تماس بگیرید.

آموزش گریم مردانه

گریم با آرایش تفاوت دارد. گریم یکی از مهارت های آرایشگران جهت نشان دادن تعادل در صورت است. گریم مردان با زنان تفاوت داشته و در گریم مردانه تلاش بر از بین بردن نواقص است. در این دوره جهت ایجاد تعادل در صورت، بینی، گونه، چانه و لب ها راهکارهایی آموزش داده می شود، همچنین در این دوره پاکسازی پوست به طور کامل بررسی می شود. تخصص گریم در صنعت سینما متقاضیان زیادی داشته و افرادی که دوره آموزش گریم مردانه را می گذرانند می توانند در صنعت سینما نیز وارد شده و با رفع مشکلات چهره افراد، سعی در بزرگنمایی زیبایی های آن ها داشته باشند.

دوره آرایشگری و پیرایشگری مردانه

اغلب هنرجویانی که قصد ورود به بازار کار را دارند، این دوره آموزی را می گذرانند. در این دوره تمامی اصول پایه و مبانی آرایشگری به طور کامل آموزش داده می شود. آموزش روش قیچی زدن، آشنایی با ابزارهای آرایشگری و طرز استفاده از آن ها، آشنایی با کلیپر و تریمر و تکنیک های استفاده از آن ها، اصول سشوار کشیدن، روش استفاده از تیغ و آموزش شیو صورت با آن و … از مهمترین موارد آموزشی دوره آرایشگری و پیرایشگری مردانه است.

دوره ای آرایشگری مردانه

دوره آموزشی رنگ مو

یکی از دوره های تخصصی آکادمی حامد جوان آموزش رنگ مو است. امروزه رنگ کردن موی مردان متقاضیان زیادی پیدا کرده و تنها مختص به بانوان نیست. در دوره آموزش کامل رنگ مو، انواع رنگ پوست، انواع مختلف رنگ، روش ترکیب رنگ ها با یکدیگر، مراحل فرایند رنگ کردن مو، آموزش اصول دکلره و دکوپاژ و … آموزش داده می شود. در آموزش خصوصی آرایشگری مردانه در دوره رنگ مو علاوه بر مبانی عمومی مربوط به رنگ مو، راهکارهایی که جهت رنگ موی بهتر و باکیفیت مردان می شود نیز آموزش داده می شود.

آموزش خصوصی آرایشگری مردانه

دوره پاکسازی پوست (فیشیال)

دوره پاکسازی پوست از دوره هایی است که علاوه بر آموزش در دوره گریم مردانه به صورت دوره ای جداگانه نیز آموزش داده می شود. اغلب دامادها چند روز پیش از مراسم عروسی خود به پاکسازی صورت اقدام می کنند تا گریم صورت بر آن ها بیش از پیش خود را بهتر نشان دهد. در دوره پاکسازی پوست هنرجویان با انواع پوست آشنا شده و طرز استفاده از دستگاه بخور گرم و سرد و دستگاه میکرودرم به آن ها آموزش داده می شود. آشنایی با انواع ماسک، ژل، فیس براش، لوسیون، لیفتینگ و … از دیگر مواردی آموزش داده شده در این دوره است.

دوره فر مو

دوره فر مو مردانه از دوره هایی است که به تازگی متقاضیان زیادی پیدا کرده است. آشنایی با متریال مورد نیاز جهت فر کردن مو و طرز استفاده از آنها، آشنایی با انواع فر ریز، متوسط و درشت و چگونگی ایجاد هرکدام، مراقبت های پس از فر مو و …. از موارد آموزشی دوره فر مو است.

دوره کراتین، احیا و صافی مو

از دوره های تخصصی آموزشی در آکادمی آموزشی حامد جوان دوره کراتین، احیا و صافی مو است. آشنایی با مثلث رنگ، شناسایی انواع رنگ های اصلی و ثانویه، نحوه ترکیب رنگ ها، آموزش دکلره، کراتین تراپی، پروتئین تراپی و … از سرفصل های دوره آموزشی آکادمی آرایشگری حامد جوان به شمار می روند.

دوره کراتین، احیا و صافی مو

از دوره های تخصصی آموزشی در آکادمی آموزشی حامد جوان دوره کراتین، احیا و صافی مو است. آشنایی با مثلث رنگ، شناسایی انواع رنگ های اصلی و ثانویه، نحوه ترکیب رنگ ها، آموزش دکلره، کراتین تراپی، پروتئین تراپی و … از سرفصل های دوره آموزشی آکادمی آرایشگری حامد جوان به شمار می روند.

دوره پیشرفته کوتاهی مو با استفاده از ماشین و تیغ

پس از اینکه هنرجویان دوره های مقدماتی چون آرایشگری و پیرایشگری مردانه را گذراندند، جهت فراگیری فنون و تکنیک های بیشتر می توانند در دوره پیشرفته کوتاهی مو ثبت نام نمایند. در این دوره آموزش سرفصل هایی مانند دامنه سازی فید، فید از بالا به پایین و بالعکس، براشینگ حرفه ای، لکه گیری با استفاده از کلیپر یا با استفاده از قیچی و پیتاژ و … آموزش داده می شود.

آموزش خصوصی آرایشگری مردانه

دوره کوتاه کردن مو در زوایا

از دیگر دوره های پیشرفته آکادمی حامد جوان دوره کوتاه کردن مو در زوایا است. سرفصل هایی چون شناخت سر، فرم های کلی موی سر، انواع شکل های موی بلند، شعاع کوتاهی، شعاع کوتاهی در عرض و طول و … آموزش داده می شود.

4.6/5 - (7 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =