معرفی انواع مدل مو دامادی + عکس

انواع مدل مو دامادی
آنچه اینجا می خوانید:

انواع مدل مو دامادی برای دامادها در شب عروسی اهمیت زیادی دارد. از آنجا که فاکتورهای آرایشی در مردان کمتر از بانوان است، انتخاب مدل موی مناسب در دامادها از اهمیت بالایی برخوردار است. مدل موی انتخاب شده توسط دامادها می بایست متناسب با فرمت صوت آنها باشد، از جمله انواع مدل موی دامادی را می توان در دسته های کلاسیک، مدرن، مواج، موی بلند، آندرکات و … طبقه بندی کرد. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع مدل موی دامادی تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

مراسم ازدواج برای هر کدام از زوجین از اهمیت خاصی برخوردار است، لذا عروس و دامادها به دنبال مدل های موی جدید و انتخاب بهترین مدل مو و آرایشی هستند که به آنها جلوه ای متفاوت تر و بهتر در شب عروسی شان ببخشد. شاید به جرات بتوان گفت که این موضوع برای دامادها اهمیت بیشتری دارد، زیرا فاکتورهای آرایشی برای مردان کمتر بوده و شاید مدل موی مردان را بتوان پراهمیت ترین فاکتور در آرایش و زیبایی دامادها به شمار آورد. برای دریافت دوره آموزش آرایشگری مردانه و همچنین مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

در مراسم عروسی آقایان زیادی شرکت می کنند، ظاهر آقای داماد می بایست متفاوت از سایرین باشد، برای همین است که دامادها به سراغ مدل مویی خاص و متفاوت از بقیه مهمانان در مراسم می روند. لازم به ذکر است که اگرچه انتخاب مدل موی مناسب اهمیت زیادی دارد، اما انتخاب آرایشگاه مردانه نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا هر آرایشگاه مردانه ای نمیتواند مدل موی دامادی را با بهترین کیفیت ارائه دهد، توصیه می گردد تا دامادها چند روز قبل از مراسم عروسی خود به آرایشگاه رفته و موهای خود را اصلاح کنند و در روز مراسم عروسی تنها به حالت دادن موهای خود در آرایشگاه بسنده کنند.

آقایان داماد بر حسب استایل و ظاهر خود می بایست از مدل مویی متناسب با ظاهر خود استفاده نمایند. برخی از مهمترین مدل موی دامادی را می توان در دسته های زیر خلاصه کرد:

مدل موی کلاسیک یکی از مدل موهای پرطرفدار میان دامادها از گذشته تا کنون است. ظاهر این مدل مو به این صورت است که پشت مو صاف و قسمت جلوی مو برآمده و به اصطلاح خامه ای است. مدل موی کلاسیک ظاهری باوقار در دامادها ایجاد کرده و اغلب دامادها با هر شکل و فرمتی می توانند از این مدل مو استفاده نمایند. 

مدل موی مدرن از انواع مدل موی دامادی است. این مدل مو در دامادها ظاهری مدرن تر و متفاوت تر ایجاد می کند. اغلب این مدل موی کوتاه برای دامادهایی با سنین کمتر مناسب تر است. اغلب مردانی که فرمت صورتی پهن و گرد دارند می توانند از این مدل مو استفاده نمایند. آرایشگران باتجربه برای ایجاد این مدل مو در دامادها اطراف موهای وی را فید می کنند.

می توان این مدل مو را برای دامادهایی با سنین کم در نظر گرفت و متناسب تر دانست. همچنین مردانی که صورتی کشیده و استخوانی تر دارند، مدل موی مخروطی برای آنها مناسب خواهد بود. مدل موی مخروطی برخلاف مدل موی کلاسیک برای تمامی دامادها مناسب نبوده و اغلب دامادهایی با صورت بیضی یا مستطیل شکل از این مدل استفاده می نمایند. با توجه به خاص بودن این مدل، هر آرایشگری قادر به ارائه این مدل با کیفیتی مناسب نبوده و تخصص و تبحر آرایشگر مردانه در پیاده سازی این مدل موی داماد اهمیت زیادی دارد.

مدل موی مواج از انواع مدل موی دامادی است. دامادهایی که به مدل موهای قدیمی علاقه دارند از این مدل مو بهره می گیرند. اغلب دامادهایی با صورت گرد، مربعی و بیضی وار از این مدل مو استفاده می نمایند. این مدل مو برای مردانی که موهایی صاف ندارند مناسب تر است، همچنین اغلب دامادهایی با ظاهری درشت و نسبتا چاق از این مدل مو استفاده می نمایند. استفاده از این مدل مو برای دامادهایی با صورت هایی استخوانی و مستطیلی شکل توصیه نمی گردد. شما میتوانید جهت شرکت در دوره آموزش رنگ مو وارد لینک مربوطه شوید.

بیشتر بخوانید: معرفی انواع مدل موی مردانه برای موهای کم پشت

اغلب دامادهاییی که از موهایی پرشت برخوردارند این مدل مو را ترجیح می دهند. اغلب دامادهایی با صورتی بیضی شکل و پهن از این مدل مو استفاده می کنند. دامادهایی که از مدل موی بلند در شب عروسی خود استفاده می نمایند می توانند موهای خود را جمع کرده و یا با موی باز عکس های متفاوتی گرفته و ظاهری متفاوت در فیلم عروسی و عکس داشته باشد. 

مدل موی کج از انواع مدل موی دامادی است. مدل موی کج نیز یکی از استایل های مدرن و جذاب امروزی است. این مدل مو یکی از مدل موهایی است که برای تمامی دامادها با هر استایل صورتی مناسب است.

انواع مدل مو دامادی

یکی از مدل موهای ساده اما جذاب برای دامادها، مدل موی آندرکات است. اغلب دامادهایی که انباشت موی کمی دارند از این مدل استفاده می کنند. مدل موی آندرکات برای دامادهایی با صورتی استخوانی و مستطیل شکل مناسب تر است. یکی از روش هایی که دامادها می توانند استفاده نمایند تا ظاهری متفاوت داشته باشند، انتخاب مدل مویی متناسب با فرم صورت آن ها است، البته پیاده سازی مدل موی انتخاب شده نیز اهمیت زیادی دارد. 

یکی از بهترین آکادمی های آرایشگری مردانه آکادمی حامد جوان است. در این آکادمی از دوره های مقدماتی آرایش مو به نام دوره آموزش آرایشگری مردانه تا دوره حرفه ای و تخصصی آرایش مو به نام آموزش آرایشگری حرفه ای مردانه آموزش داده می شود.

انتخاب مدل موی مناسب برای دامادها می بایست متناسب با فرم صورت و ظاهر دامادها انتخاب شود. اغلب چند روز پیش از عروسی دامادها با مراجعه به آرایشگاه خود، اصلاح موی سر را انجام داده و در روز عروسی به حالت دادن موهای خود زیر نظر آرایشگر ماهر و مجرب می پردازد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =