بهترین مارک ریش‌تراش مردانه 

بهترین مارک ریش‌تراش مردانه
آنچه اینجا می خوانید:

بهترین مارک ریش‌تراش مردانه :یکی از وسایل ضروری برای آقایان ریش‌تراش است که به آن‌ها کمک می‌کند تا صورت خود را اصلاح کنند و ظاهری آراسته و مرتب داشته باشند.‌ امروزه مدل‌های مختلف ریش‌تراش  وجود دارند که هر کدام ویژگی خاصی دارند و همین باعث شده است، انتخاب یک ریش تراش مناسب برای آقایان سخت و دشوار باشد. تمام آقایانی که می‌خواهند در دوره آموزش آرایشگری حرفه‌ای مردانه شرکت کنند باید حتما وسایلی که برای یادگیری آرایشگری مردانه نیاز دارند را آماده کنند. یکی از این وسایل ماشین ریش‌تراش است. ماشین ریش‌تراش بر اساس ویژگی‌های اضافی، نوع اصلاح و نوع تیغه دسته‌بندی می‌شود. بهترین مارک ریش‌تراش مردانه  The best shaving brand for men را می‌توانید با مقایسه انواع برندهای این نوع محصول انتخاب کنید‌‌. در این مقاله از مجموعه ما ( حامد جوان ) به بررسی انواع مختلف ریش ترش و بهترین برند ریش تراش مردانه پرداخته‌ایم. 

تیغه ماشین ریش تراش یکی از مهم‌ترین اجزای این دستگاه است که کیفیت اصلاح را تعیین می‌کند. تیغه‌ها در انواع مختلف با ویژگی‌های متفاوتی تولید می‌شوند که هر کدام برای یک نوع اصلاح مناسب هستند. در این مقاله به بررسی انواع تیغه ماشین ریش تراش و نحوه انتخاب آنها می‌پردازیم.

تیغه‌های ماشین ریش تراش را می‌توان بر اساس دو معیار اصلی تقسیم‌بندی کرد:

  • شکل تیغه: تیغه‌های ماشین ریش تراش به دو نوع چرخشی و فویلی تقسیم می‌شوند.
  • جنس تیغه: تیغه‌های ماشین ریش تراش از جنس‌های مختلفی مانند استیل ضد زنگ، تیتانیوم و کروم ساخته می‌شوند.

تیغه‌های چرخشی

تیغه‌های فویلی

ماشین ریش تراش چیست؟

ریش‌تراش برقی یا ماشین ریش‌تراش دستگاهی است که با استفاده از آن می‌توان موهای صورت و سر را اصلاح کرد. این وسیله از تیغه‌های نوسانی یا چرخشی برخوردار است. ریش‌ تراش‌ها شامل مدل‌های زیر می‌شوند:

ریش تراش چرخشی

این مدل ریش‌تراش سه تیغه چرخشی دارد و می‌تواند از ته موهای صورت را بزند و بهترین انتخاب برای اصلاح موهای پرپشت و ضخیم است.

ریش تراش فویلی

این مدل ریش‌تراش یک تیغه فویلی با روزنه‌های ریز دارد که باعث هدایت موهای صورت به سمت تیغه می‌شود. این مدل ریش‌تراش بهترین انتخاب برای اصلاح موهای حساس و نازک است. 

ریش تراش ترکیبی

این نمونه ریش‌تراش از ترکیب تیغه‌های فویلی و چرخشی ساخته شده است و برای اصلاح انواع موهای صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. 

ریش تراش حط زن

این مدل ریش‌تراش برای اصلاح ریش‌های کوتاه و اصلاح خطوط استفاده می‌شود. 

بهترین مارک ریش‌تراش مردانه
بهترین مارک ریش‌تراش مردانه

اگر به دنبال آموزش خصوصی آرایشگری با بالاترین کیفیت و به صورت حرفه‌ای هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم با مجموعه ما  (حامد جوان) ارتباط بگیرید. در سایت ما، شماره تماس و ساعات کاری مجموعه ما ذکر شده است. بعد از آموزش به شما مدرک فنی‌‌وحرفه‌ای معتبر داده می‌شود. 

مزایا استفاده از ریش تراش به‌جای تیغ

از مزیت‌های استفاده از ریش‌تراش به جای تیغ به گزینه‌های زیر می‌توان اشاره کرد:

سرعت و راحتی بیشتر

ماشین ریش‌تراش راحت‌تر و سریع‌تر از ریش‌تراش دستی است. شما در چند دقیقه می‌توانید صورت خود را به طور کامل اصلاح کنید.

ایمن‌تر بودن

ایمنی بیشتری نسبت به ریش‌تراش دستی دارد و احتمال بریدگی آن کم است؛ چون در فاصله‌ای از پوست قرار می‌گیرد و احتمال بریدگی در آن کم است.

کاهش حساسیت پوست

احتمال حساسیت و تحریک پوست را کاهش می‌دهد. تیغ‌های ماشین ریش‌تراش پوست را کمتر تحریک می‌کنند.

قابلیت اصلاح موهای مختلف

برای اصلاح انواع موهای صورت از جمله موهای بلند، موهای نازک و موهای ضخیم استفاده می‌شود.

قابلیت تنظیم ارتفاع تیغه

برای اصلاح موها با طول‌های مختلف می‌توانید، ارتفاع ماشین ریش‌تراش را تنظیم کنید.

آقایانی که می‌خواهند صورت خود را سریع، ایمن و راحت اصلاح کنند باید از ماشین ریش‌تراش استفاده کنند. برای شرکت در دوره‌های آموزشی آریشگری مردانه به صورت حرفه‌ای کافی است با مجموعه ما (حامد جوان) ارتباط بگیرید و در دوره آموزش گریم مردانه و بسیاری دیگر از دوره‌های آموزش آرایشگر مردانه شرکت کنید. 

ریش تراش با‌سیم یا ریش تراش بی‌سیم 

برای استفاده از ریش‌تراش بی‌سیم نیازی به پریز برق نیست. ریش‌تراش اگر ضدآب باشد به راحتی داخل حمام می‌توانید از آن استفاده کنید.‌ اگر به شکل خیس می‌خواهید، موهای خود را اصلاح کنید باید ریش‌تراش ویژگی ضدآب داشته باشد. ریش‌تراش‌های فویلی برای پوست‌های حساس بهترین گزینه هستند. این نوع ریش‌تراش با استفاده از تیغه چرخان فلزی نازک، موها را کوتاه می‌کند‌‌. این تیغه چرخان با حرکت رفت‌وبرگشتی و با چرخش جزئی، موها  را از بالای ساقه، وسط و پایین برش می‌دهد. این عمل مانند اصلاح با تیغ است. با این تفاوت که تیغه در سراسر فویل به سمت بالا و پایین حرکت می‌کند؛ ولی تیغ در سرتاسر صورت حرکت می‌کند.  از بهترین مارک‌های ریش‌تراش می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • فیلیپس Philips
  • براون Braun
  • موزر Moser
  • پاناسونیک Panasonic
  • رمینگتون Remington

برای خرید ریش تراش کدام معیارها مهم هستند؟ 

برای خرید ریش‌تراش باید بر اساس معیارهای زیر ریش تراش خود را انتخاب کنید و بخرید:

تنظیم اندازه کوتاهی مو

برخی از مدل‌های ریش‌تراش فقط یک حالت برای کوتاه کردن ریش دارند‌ و باید از ابزار دیگری برای تنظیم اصلاح استفاده کنید. خرید این مدل ریش‌تراش باعث صرفه‌جویی در وقت شما می‌شود.

قابلیت اتصال ریش تراش به برق

اگر در حین استفاده از ریش‌تراش شارژی، شارژ آن تمام شود و نتوانید اصلاح خود را به پایان برسانید، می‌توانید ریش‌تراش را به پریز برق متصل کنید و از آن استفاده نمایید.‌

مجهز به شانه‌های با درجات مختلف

ریش‌تراشی که از شانه‌های با اندازه مختلف تشکیل شده است. شما با استفاده از آن می‌توانید برای بلندی یا کوتاهی ریش خود از درجه‌های مختلف آن استفاده کنید.

میزان نگهداری شارژ

ریش‌‌تراشی را انتخاب کنید و بخرید که قابلیت نگهداری شارژ در آن وجود داشته باشد.

نمایش دهنده سطح شارژ

برخی از مدل‌های ریش‌‌تراش‌های برقی قبل از این کا به شارژ مجدد نیاز داشته باشند، شما می‌توانید روی صفحه نمایش دیجیتالی میزان شارژ آن را مشاهده کنید.‌

ضدآب بودن

برخی ماشین‌های ریش‌تراش خاصیت ضد آب دارند و می‌توانند هنگام خیس بودن صورت اصلاح را انجام دهند.

بهترین مارک ریش‌تراش مردانه
بهترین مارک ریش‌تراش مردانه

سخن پایانی :
یکی از وسایل ضروری برای آقایان ریش‌تراش است که با استفاده از آن می‌توانند صورت خود را اصلاح کنند و همیشه ظاهری مرتب داشته باشند. ریش‌تراش در مدل مختلفی مانند ریش تراش چرخشی، ریش تراش فویلی، ریش تراش ترکیبی و ریش تراش خط‌ زن وجود دارد. از مزایای ریش‌تراش می‌توان به ایمن بودن، سرعت بالا، کاهش حساسیت پوست، قابلیت تنظیم تیغه و قابلیت اصلاح مو اشاره کرد. برند فیلیپس Philips، براون Braun، موزر Moser، پاناسونیک Panasonic و رمینگتون Remington  از بهترین مارک ریش‌تراش مردانه هستند. اگر می‌خواهید در دوره‌های مختلف آموزش آرایشگری مردانه مانند دوره آموزش رنگ مو شرکت کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم به مجموعه ما (حامد جوان) مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 3 =