بهترین رنگ مو برای پوست تیره مردانه کدامند؟

دوره آموزش رنگ مو
آنچه اینجا می خوانید:

برای انتخاب و خرید رنگ مو باید به فاکتورهای مختلفی توجه کرد. یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در نظر گرفته شود، رنگ پوست است. برای پوست سبزه، رنگ مو در طیف متنوعی وجود دارد و شما می‌توانید بسته به تناژ و رنگ پوست انتخاب مناسبی داشته باشید. بسیاری از آقایان در انتخاب رنگ مناسب برای موهای خود با مشکل روبرو می‌شوند‌. اگر رنگ مو با رنگ پوست شما سازگار باشد، جلوه‌ای یکدستی در چهره شما ایجاد خواهد شد. با توجه به این که انواع رنگ مو برای پوست سبزه مردانه وجود دارد. باید رنگ موی مناسبی را برای خود انتخاب کنید و بخرید. شما با شرکت در دوره آموزش رنگ مو می‌توانید با انواع ترکیبات رنگ مو که برای پوست تیره مردانه مناسب هستند، آشنا شوید. در این مقاله از مجموعه حامد جوان به بررسی رنگ مو برای پوست تیره مردانه Hair color for dark skin men پرداخته‌ایم. 

آقایانی که رنگ پوست آن‌ها سبزه است باید رنگ‌های متوسط را انتخاب کنند‌. به همین دلیل هنگام خرید رنگ مو باید توجه کنید که رنگ مو با رنگ پوست تضاد بسیار کمی داشته باشد. اگر به این نکته توجه نکنید، باعث می‌شود، رنگ پوست شما بسیار تیره‌تر دیده شود. با توجه به این شرایط آقایانی که رنگ پوست آن‌ها تیره است به هیچ عنوان نباید رنگ‌های پایه یک و دو را انتخاب کنند. البته میزان تیره بودن پوست هم در انتخاب رنگ تیره و روشن برای مو تاثیر مستقیمی دارد.‌

رنگ مو برای پوست تیره مردانه
  • آقایانی که پوست سبزه دارند رنگ‌های پایه ششم و ۷ برای آن‌ها انتخاب مناسبی محسوب می‌شود. رنگ مو شکلاتی تیره برای مردانی که پوست تیره دارند، بهترین انتخاب است. 
  • آقایانی که رنگ پوست آن‌ها سبزه روشن است باید به سراغ رنگ موی قهوه‌ای بروند. 
  • آقایانی که رنگ پوست سبزه معمولی دارند باید رنگ قهوه‌ای روشن و رنگ قرمز را انتخاب کنند. آقایانی که رنگ مو بین سبزه تیره و سبزه روشن دارند با انتخاب این رنگ مو می‌توانند، ظاهری خاص برای خود ایجاد کنند. 

آقایانی که سبزه بودن پوست آن‌ها به سمت تیرگی میل می‌کند در هنگام خرید رنگ مو باید دقت فراوانی به خرج دهند تا انتخاب مناسبی داشته باشند. اگر در این شرایط از رنگ موی روشن استفاده کنید هیچ تناسبی بین رنگ مو و رنگ پوست شما ایجاد نخواهد شد و باعث ناهمگونی ظاهر شما می‌شود. برای آقایانی که پوست تیره آن‌ها به سمت تیرگی میل می‌کند، بهترین رنگ مو، رنگ مو شاه بلوطی تیره و قهوه‌ای روشن است. تمامی این نکاتی که به صورت خلاصه به صورت تئوری موجود است شما میتوانید در دوره آموزش آرایشگری مردانه مشاهده نمایید.

یکی از رنگ‌های خنثی رنگ مشکی پر کلاغی است. این رنگ مو به راحتی با هر رنگ چشمی و هر تناژ پوستی هماهنگ می‌شود. آقایانی که پوست سبزه روشن تا متوسط دارند باید این نوع رنگ را انتخاب کنند. رنگ مشکلی پرکلاغی به دلیل این که با هر طیف رنگی به راحتی هماهنگ و سازگار است می‌تواند برای آقایان ظاهری خاص ایجاد کند. شما با شرکت در آموزش آرایشگری حرفه‌ای مردانه آکادامی حامد جوان می‌توانید با نحوه انتخاب مناسب رنگ مو برای آقایان آشنا شوید. 

برای این که بتوانید بهترین رنگ مو را انتخاب کنید. باید با انواع رنگ مو آشنا شوید.

این نوع رنگ موها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که سفیدی مو را می‌پوشانند و این به دلیل مواد شیمیایی مخصوصی است که در آن‌ها وجود دارد. استفاده از این رنگ مو بسیار راحت است و هر کسی می‌تواند در خانه خود از آن استفاده کند. بسیار سریع عمل می‌کند و رنگ موهای شما را در کمترین زمان ممکن تغییر می‌دهد. رنگ موهای کیت‌دار با توجه به مزایای زیادی که دارند از تنوع کیت‌های رنگی پایینی برخوردار هستند و بیشتر در طیف‌ رنگ‌های تیره و طبیعی وجود دارند. 

این نوع رنگ مو حاوی یون‌های نقره است که هنگام قرار گرفتن در معرض آفتاب باعث تغییر رنگ مو می‌شوند. این نوع رنگ مو را هر بار که استفاده می‌کنید، موهای شما تیره‌تر می‌شود. اگر بعد از استفاده از این رنگ مو در معرض آفتاب قرار بگیرید، رنگ‌ موهای شما تیره‌تر می‌شود. این رنگ مو تاثیر موقتی دارد. انتخاب خوبی برای رنگ کردن سریع است. بعد از مصرف رنگ نیازی به شست‌وشوی دوباره موها نیست. 

بیشتر بخوانید: چگونه سایه ریش بزنیم ؟

در تنوع بالایی دارد و مانند شامپو روی موها مالیده و ماساژ داده می‌شود.

رنگ مو برای پوست تیره مردانه

سخن پایانی

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در هنگام انتخاب و خرید رنگ مو باید به آن‌ توجه کرد، رنگ پوست است. رنگی را باید برای موهای خود انتخاب کنید که متناسب با رنگ پوست شما باشد. آقایانی که پوست تیره‌ای دارند، نباید به سراغ رنگ‌‌های پایه یک و دو بروند. رنگ مو قهوه‌ای برای آقایانی مناسب است که رنگ پوست آن‌ها سبزه روشن است. رنگ قهوه‌ای روشن و قرمز بهترین انتخاب برای آقایانی است که پوست سبزه معمولی دارند.

آقایانی که پوست تیره آن‌ها به سمت تیرگی است باید رنگ مو شاه‌بلوطی و قهوه‌ای روشن را انتخاب کنند. رنگ قهوه‌ای روشن و رنگ قرمز مناسب آقایانی است که رنگ پوست آن‌ها بین سبزه تیره و سبزه روشن است. رنگ مو مردانه در سه مدل رنگ مو کیت‌دار، رنگ مو تدریحی یا کرمی و شامپو رنگ وجود دارد. اگر موهای شما سفید است باید رنگ مو کیت‌دار را بخرید؛ چون این رنگ مو با مواد شیمیایی مخصوصی که دارد باعث می‌شود، مو سفید به راحتی رنگ شوند. اگر به دنبال یادگیری کامل آرایشگری مردانه هستید، می‌توانید در تمام دوره‌های آرایشگری حرفه‌ای مردانه مانند آموزش گریم مردانه که در آکادامی جوان برگزار می‌شود، شرکت کنید. 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × دو =