معرفی بهترین مدل مو مردانه برای انواع صورت

بهترین مدل مو مردانه
آنچه اینجا می خوانید:

 بهترین مدل مو مردانه : مطمئناً به خوبی می­دانید که در دنیای مد و استایل، توجه به مدل موی مردانه چقدر می­تواند در ایجاد سبک شخصی برای شما موثر باشد.  در واقع انواع مدل مو در آرایشگاه­ها توسط اشخاص حرفه­ای استفاده می‌شود تا هر کس با توجه به سلیقه خود مدل موی مناسبی را انتخاب می‌کند.

معرفی بهترین مدل مو مردانه به شما کمک می‌کند که تا سبکی مناسب با تیپ خود را پیدا کنید. خیلی از افراد هستند که موی خود را بلند می‌کنند و برعکس تعدادی هم هستند که علاقه زیادی به آرایشگاه رفتن نشان می‌دهند و مدام در حال کوتاه کردن موهایشان هستند. در واقع، همه می­خواهند نوع مدل موی شخصی خود را داشته باشند.

آیا چیزی راجع به آموزش آرایشگری حرفه‌ای مردانه شنیده‌اید؟ دوست دارید که خودتان آرایشگر خودتان باشید و مدل موهایتان را متناسب با بهترین مدل‌ها تغییر دهید؟ بدون شک نباید این دوره ویژه را از دست داد.

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، مدل موی مردانه باید مناسب با فرم صورت انتخاب شود، به همین خاطر در عنوان بعدی مدل موی مردانه برای انواع صورت را برایتان توضیح داده‌ایم، با ما همراه باشید.

مدل مو مردانه برای انواع صورت

برای انتخاب بهترین مدل مو مردانه باید با فرم صورت خود آشنا باشید و در ابتدا بفهمید که شکل صورت شما چگونه است؟ این به شما کمک می‌کند که در معرفی بهترین مدل مو مردانه، یک مدل متناسب با فرم صورت خود را پیدا کنید.

برای اینکه متوجه شوید که فرم صورت شما چه شکلی است، موهایتان را عقب بکشید و در آینه به اعضای صورت خود دقت کنید. طول صورت و عرض پیشانی عرض گونه‌ها و همچنین عرض چانه به شما می‌گویند که چه فرم صورتی دارید. انواع مدل مو برای انواع صورت عبارتند از:

بهترین مدل مو مردانه
بهترین مدل مو مردانه
  • مدل موی مردانه برای صورت گرد

بیشتر مردان با صورت‌های گرد، به دنبال مدل موی خاصی هستند. مدل موهای آندرکات، کلاسیک و مدرن برای این فرم صورت‌ بسیار مناسب هستند. علاوه بر داشتن یک مدل موی خاص و متمایز، دوره آموزش رنگ مو کمک می‌کند که علاوه بر مدل موی جذاب بتوانید رنگ موهای خود را جذاب‌تر کنید. با ایجاد رنگ‌های مختلف ظاهری متفاوت را در بین هم سن و سالان خود داشته باشید.

  • مدل مو مردانه برای صورت مربعی

مدل مو مردانه برای صورت مربعی می‌تواند آندرکات پشت صاف باشد که ظاهری مدرن را برای فرد ایجاد می‌کند یا می‌تواند یک آندرکات ویژه باشد تا ظاهر فرد به همراه زیبایی‌ها خدادی، او را جذاب‌تر کند.

امروزه به مد و استایل توجه زیادی می‌شود و بنابراین، بسیار مهم است که شما صاحب یک سبک خاص و شخصی باشید.  شرکت در دوره آموزش آرایشگری مردانه و آموزش تخصصی آرایشگری  مردانه به شما فرصت می­دهد تا ظاهر شیک و خاص داشته باشید.

  • مدل مو مردانه برای صورت بیضی

صورت‌های بیضی هم فرصت زیادی برای تجربه انواع مدل موها دارند. اگر صاحب فرم صورتبیضی مانند هستید، انواعی از مدل‌های مو را می‌توانید امتحان کنید. همه چیز بستگی به علاقه شما دارد که کدام مدل مو را انتخاب کنید و چگونه موهایتان را مدل بدهید.

اگر به حرفه پیرایش مو علاقه دارید، دوره آموزش آرایشگری مردانه و آموزش گریم مردانه را از دست ندهید. این فرصت‌ها به شما کمک می‌کند تا به صورت حرفه‌ای وارد شغل آرایشگری شوید و درآمد خوبی به دست بیاورید.

مدل مو برای موهای خشک مردانه

برای مردانی که موهای خشک دارند مهم است که مدل مویی را انتخاب کنید که نه تنها با فرم صورت آنها مطابقت داشته باشد بلکه به خوبی به موهای خشک آنها حالت بدهد.

در معرفی بهترین مدل موی مردانه در موهای خشک می‌توانید مدل Buzz Cut را انتخاب کنید. این مدل به حالت دهی موهای شما کمک می‌کند و سبک شخصی خاص برای شما خلق می­کند.

اگر موهای بلند را ترجیح می‌دهید، به سراغ مدل کلاسیک پمپادور بروید. البته در کنار این مدل مو باید از محصولات نرم کننده و روغن‌ها برای رفع خشکی و افزایش درخشندگی موهایتان استفاده کنید.

مدل موی آندرکات را برای موهای خشک فراموش نکنید. به یاد داشته باشید روال منظم مراقبت از مو شامل شامپو، حالت دهنده و استفاده از محصولات آبرسان  می‌تواند به طور قابل توجهی خشکی موهای شما را بهبود بخشد.

بهترین مدل مو برای موهای صاف مردانه

بهترین مدل مو مردانه
بهترین مدل مو مردانه

بیشتر بخوانید:

معرفی بهترین مدل مو مردانه برای انواع صورت

معرفی انواع مدل مو برای صورت گرد مردانه

در معرفی بهترین مدل مو مردانه برای موهای صاف، استایل Crew Cut یک گزینه عالی خواهد بود. این مدل مو به راحتی برای انواع فرم صورت استفاده می‌شود.

مدل موی دیگری که باید برای موهای صاف معرفی کنیم مدل مو آفریقایی است. این مدل مو در بسیاری از آقایان استفاده می‌شود و به خصوص خانم‌ها نیز از طرفداران پروپا قرص آن هستند.

اگر می‌خواهید مدل موی شما به گونه­ای که باشد که هم با ظاهرغیر رسمی و هم هنگام حضور در مراسم رسمی و اداری، مناسب به نظر برسد، مدل موی پشت صاف را امتحان کنید. این مدل مو بهترین گزینه برای موهای افرادی است که موی صاف و لخت دارند.

کلام آخر

در این مقاله به معرفی بهترین مدل مو مردانه پرداختیم و حالا نوبت شماست که کدام مدل مو را انتخاب کنید. فراموش نشود که مدل مو به طور مستقیم بر استایل شما تاثیر می­گذارد و به نوعی معرف شخصیت شماست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + هفت =